Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, меценати  і вболівальники спорту!

Дата: 12.09.2020 08:00

Фото без описуЩиро вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту – святом сильних, мужніх, вольових людей, які обрали спорт і фізичну культуру своєю професією, і для яких здоровий спосіб життя став  життєвим кредо!

Спорт не тільки зміцнює здоров’я, він загартовує характер і волю, є надійним джерелом гарного настрою, енергії та оптимізму, дарує відчуття вічної молодості!

Наша Коропщина багата на талановитих, цілеспрямованих людей, які не тільки прагнуть отримати пальму першості у спорті, але й власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя.

Бажаю вам наполегливості й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!  Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова
Фото з архіву