Сьогодні під головуванням Коропського селищного голови Володимира Куніцина пройшло засідання  виконавчого комітету

Дата: 17.03.2022 12:50

Фото без описуНа початку голова виступив зі зверненням, в якому подякував усім людям, які в нинішніх надскладних умовах забезпечують життєдіяльність громади:

- Перш за все хочу подякувати нашим підприємцям. Ми робимо певні кроки як влада, але вони були б явно недостатніми, якби наші підприємці не були такі активні, такі «пробитні», так швидко не адаптувалися й тепер забезпечують нашу територію практично всіма необхідними продуктами.

Я чому так говорю – тому що є з чим порівнювати… Наші підприємці активно завозять продукцію, вони гарно справляються, велике їм спасибі.

Також дякую усім закладам – і медичним, і поліції, і службам соціального захисту,  і освіті. Наші автобуси курсують, возять людей, хоча ситуація доволі непроста… Також дякую працівникам селищної ради,  і всім громадянам, які діляться продуктами для більш незахищених верств населення. Дуже приємно мене вразили села − наприклад Сохачі, Шабалинів, Рижки. Звідти привезли дуже багато різної продукції, і навіть такі дефіцитні речі як, наприклад, олію. Щирість людей безмежна.

Цю допомогу ми відправляємо тільки у необхідних напрямках. У нас є багато людей, які не мають запасу харчів. Їм зараз також допомагаємо.

Окремо голова громади зупинився на найголовніших нині проблемах:

- Перше − ліки. По ліках ми у 5 напрямках працюємо, і  по деяких принаймні є обнадійливі перспективи.

Друге – готівка. Ця проблема багато в чому пояснюється: ми практично весь товар купуємо за межами нашої громади, а його продають тільки за готівку. Тому готівка від нас «їде», у нас від’ємне сальдо.

Третя проблем – пальне, особливо бензин. І поки ніяких натяків, що нам завезуть пальне, нема.

Також під час виступу голова громади  поінформував членів виконкому про зміну керівництва Новгород-Сіверської районної військової адміністрації. За розпорядженням Президента України від 14 березня головою адміністрації став Андрій Анікієнко До призначення Андрій Анікієнко очолював районний відділ ГУ ДСНС в області.

У ході роботи  члени виконкому розглянули 13 питань. Це були, зокрема, питання захисту прав дітей, питання оренди, а також заяви громадян про присвоєння адрес житловим будинкам.

У кінці голова подякував усім за роботу та побажав терпіння, наснаги, стійкості й успіхів.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю