Сьогодні під керівництвом голови громади Володимира Куніцина пройшло засідання Гуманітарного штабу при Коропській селищній раді

Дата: 21.07.2022 16:53

Фото без описуТемою засідання було забезпечення жителів громади гуманітарною допомогою.

Гуманітарний штаб розглянув три важливих питання:

1. Аналіз стану видачі продуктових наборів на виконання Всесвітньої продовольчої програми

На нашу громаду надійшло 710 таких наборів.

Цю допомогу в  Коропі отримали 130 сімей. Ще 14 наборів працівники терцентру доставили людям, які знаходяться в них на обслуговуванні та мають 1-шу групу інвалідності.

У старостинських округах набори отримали 344 сім’ї.

На засіданні Гуманітарного штабу вирішили решту – 222 набори –  надати сім’ям, у складі яких є воїни ЗСУ.

У понеділок набори будуть доставлені до старостинських округів. Видача буде організована на місці.

Рідні мобілізованих до ЗСУ з Коропа можуть звертатися з понеділка до селищної ради.

1. Робота Товариства Червоного Хреста із переселенцями

Звертаємо увагу, що до підрозділу ТЧХ можуть звертатися по допомогу внутрішньо переміщені особи із числа осіб, які підпадають під Наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року №75 (в останній редакції), яким визначено перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Також можуть звертатися переміщені особи з деокупованих територій, у яких зруйноване житло і хто не має куди повернутися.

1. Поповнення «банку одягу»

У громаді проживають переселенці, які залишатимуться в нас зимувати і тому потребують теплого одягу та взуття.

Для цього  у територіальному центрі соціального обслуговування створений  і буде поповнюватися банк одягу та взуття.

Просимо всіх, хто має змогу, допомогти та надати до терцентру теплий одяг (чистий, цілий, випраний) і сезонне взуття у придатному стані.

На завершення:

Гуманітарний штаб закликає представників пільгових категорій правильно оформити свій статус (щоб мати документальне підтвердження)