У Коропі вшанували захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

Дата: 29.08.2022 20:07

Фото без описуУчасть у заході взяли рідні загиблих воїнів, військовослужбовці, представники організацій і установ, громадськості.

Присутні у хвилині мовчання схилили голови перед мужністю й патріотичним подвигом всіх, хто віддав життя за право України лишатися на карті світу, а українській нації – жити.

Голова громади Володимир Куніцин висловив вдячність та співчуття землякам, у яких ворог забрав найдорожче, та подякував захисникам, які боронять суверенітет і незалежність нашої держави в цей час.

Рідним загиблих військовослужбовців у знак шани і вдячності були вручені подарунки, квіти і сердечка-сувеніри, які виготовили для них маленькі коропчани.

До дня пам’яті захисників України родинам Героїв передані продуктові набори від Новгород-Сіверської районної військової адміністрації. Також у нашій громаді прийнята програма підтримки родин загиблих захисників, за якою рідним щомісячно виплачується по 1000 гривень.

Під час заходу були вручені військові відзнаки людям, які виховали справжніх Героїв-захисників.

Представник військової частини з Харківщини передав батькам   загиблого побратима Ярослава Лопатка відзнаку Міністра оборони України та Президента України  — медаль «За військову службу Україні».

А в рамках започаткованої цього року акції «Шануємо батьків Героїв Сіверського краю» військовослужбовці центру  комплектування та соціальної підтримки вручили Подяки начальника обласного ЦК та СП матері Ігоря Шкляра Надії Миколаївні; батьку Сергія Хурдепи Юрію Анатолійовичу; батькам Андрія Мельника Олександрі Михайлівні та Дмитру Михайловичу; матері Станіслава Тригуба Валентині Іванівні та батьку Віктору Михайловичу; батькам Ярослава Лопатка Віктору Яковичу та Надії Олексіївні.

Артисти Коропського та Риботинського БК, гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості представили щемливі творчі композиції, присвячені нашим воїнам.

Вічна пам’ять загиблим героям!

Схиляємо голови перед їхнім безцінним подвигом. У молитві згадуємо кожного, хто поклав життя на вівтар боротьби за нашу Перемогу…

Наприкінці учасники заходу поклали квіти до Меморіалу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО. Спілкування продовжили в терцентрі, де з родинами загиблих воїнів зустрілися працівники соціального захисту громади та військкомату і обговорили ряд питань.

А ще під час сьогоднішнього заходу відзначили також військових роти охорони,  тих, хто сумлінно трудиться в тилу та хто повинен був отримати нагороди до Дня Незалежності України. Але не отримав, бо заходи були скасовані.

Грамотами й подяками селищної ради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків в ім’я народу України, ініціативу та наполегливість нагороджені:

• Віктор Мальцев, директор СЛП «Агролісгосп»;
  • Сергій Семенов, начальник відділу культури і туризму;
  • Валерій Фока, керівник Народного аматорського духового оркестру Коропського БК;
  • Таїсія Онопка, голова відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у Коропському районі;
  • Микола Сердечний, командир відділення роти охорони першого відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
  • Олег Курбанов, начальник відділу освіти Коропської селищної ради;
  • Колектив відділення поштового зв’язку 16200 Короп Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта»;
  • Володимир Кичкайло, стрілець роти охорони першого відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.