Шановна громадо!

Дата: 29.08.2022 10:15

Фото без опису29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Саме на ці серпневі дні 2014-го року припав пік Іловайської трагедії, коли українська армія зазнала страшних втрат у протистоянні з російським ворогом.

Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України  на полях соняхів. Тому сонях і став  символом  Дня пам’яті захисників України, які полягли за України.

У цьому році ворог пішов на нашу землю повномасштабною війною. Приніс із собою руйнування і страждання, небачене горе й моря сліз, багатотисячні  втрати.

Тільки завдяки титанічним зусиллям наших мужніх воїнів ворог досі не знищив нашу країну і нас. А ціна цьому дуже і дуже висока.

У цей день ми схиляємо голови в низькому поклоні перед воїнами - захисниками, які зараз знаходяться на передовій.

Хочу висловити щирі співчуття та висловити глибоку повагу сім'ям загиблих захисників. Адже їхні сини затулили нашу рідну Батьківщину та нас з вами. Перед вами ми у вічнім боргу.

Ми завжди будемо пам'ятати подвиг наших героїв, їхню самопожертву та патріотизм!

Для кожного із загиблих воїнів  Україна  була  сонцем у душі,  яке зігрівало і надихало захищати свій дім.

Тисячі наших Героїв поповнили небесне воїнство. Україна повік пам’ятатиме і вшановуватиме їхній подвиг.

А нашим захисникам, які боронять суверенітет  і незалежність нашої держави в даний час, побажаємо міцного  богатирського  здоров'я, тиші на бойових рубежах та Перемоги!

Вічна пам’ять героям, які полягли за рідну землю.

Слава Україні!

З повагою – Володимир Куніцин, Коропський селищний голова