Дата: від до Скинути

Вони запалюють вогники в дитячих душах: напередодні професійного свята привітали педагогів  громади

Ніби тільки вчора пролунав Перший дзвоник, а на порозі вже нова яскрава дата, пов’язана зі школою, знаннями, мудрістю і щасливими, безтурботними роками в житті кожної людини… У першу неділю жовтня професійне свято відзначають Вчителі –мудрі порадники й наставники, які передають знання, виховують почуття гідності, доброти, поваги, любові; наші другі Мами і Тата.

16:33 01.10.2021

Із жителями Коропської громади обговорюють проєкт майбутньої Стратегії

Цього тижня в Коропській громаді почалися публічні зустрічі для обговорення проєкту Стратегії розвитку.  Його сформувала група зі стратегічного планування спільно ж міжнародними експертами Програми DOBRE.

11:29 01.10.2021

Зелена країна для кожного з нас

«Висадити 1 мільярд нових дерев за 3 роки – це цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна» – це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас із вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до наймасштабнішої висадки дерев в історії України може кожен», – розповів голова Держлісагентства Юрій Болоховець під час прес-конференції, присвяченої старту програми.

18:30 30.09.2021

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Сьогодні професійне свято відзначають бібліотекарі.  Недаремно саме в День Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Ім’я Софія у перекладі означає «мудра», «мудрість» або «премудрість». А бібліотекарі дарують людям вічну мудрість книг.

09:33 30.09.2021

Працював виконком

Чергове засідання виконавчого комітету провів сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин. На розгляд членів виконкому були винесені 25 питань: переважно про комунальне майно та благоустрій, а також заяви громадян.

19:25 29.09.2021

Як захистиТИсь від домашнього насильства – серія цінних відео

Асоціація жінок-юристок Українни «ЮрФем» розпочала публікації серії інтерв’ю, де юристки, поліцейські, працівниці БПД, судді та інші відповідальні особи розповідають, як можна захиститись від домашнього насильства.

18:03 29.09.2021