100-літній ювілей відсвяткувала Софія Сергіївна Пономарчук із Карильського

Дата: 12.09.2022 14:29

Вчора до оселі ювілярки з теплими вітаннями, поздоровленнями і подарунками завітали рідні для неї люди, близькі, односельці.

За дорученням голови громади Софію Сергіївну щиро привітав директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександр Лаврик.

«Моя бабуся, Софія Сергіївна, проживає довге й насичене життя, зі своїми радощами й болями. Вона  – приклад для моєї мами, нас – внуків, правнуків! Вона – сильна, працьовита, мудра жінка!», – так розповіла про бабусю Людмила Назаренко.

Секретом довголіття ювілярка вважає щоденну працю. Навіть зараз, попри поважний вік, залюбки господарює на городі, ось  днями сама чистила моркву й буряк. «Молодіє душею, коли в роботі», – кажуть про неї. І інших вчить працьовитими й старанними бути.

Ювілярці судилося пережити воєнні лихоліття, особисті втрати – чоловік, з яким тільки-но одружилася, загинув на війні… Потім –  важка післявоєнна відбудова.

45 років ювілярка пропрацювала в колгоспі в Карильському. Була, до речі, однією з перших трактористок у селі.

Доля нагородила Софію Сергіївну донькою, двома внуками, трьома правнуками – один із них нині захищає Україну.

Сердечно вітаємо ювілярку та бажаємо їй здоров’я, сил, натхнення до життя, Божої ласки!

Софію Сергіївну вітають директор терцентру Олександр Лаврик і староста Наталія Хоменко

з найдорожчими людьми

дитячі роки