У День народження Ігоря Шкляра вклонилися світлій пам’яті Героя

Дата: 13.09.2022 17:04

Фото без описуСьогодні мав би відсвяткувати 36-річчя наш земляк, наш захисник – коропчанин Ігор Шкляр. Проте не судилося. Наприкінці серпня 2014-го року серце Ігоря зупинилося – під Дебальцевим воїн отримав дуже тяжкі рани. І йому навіки лишилося всього лише 27…

Щороку в  цей вересневий день у Коропській школі, в якій навчався майбутній захисник, за традицією збираються рідні, учні та вчителі – і діляться теплими спогадами про іменинника, вшановують його світлу пам’ять.

Так було і сьогодні. У пам’ять про земляка учні виконали кілька патріотичних пісень, зачитали проникливі поезії, згадали його життєвий і бойовий шлях. До пам’ятної дошки Ігорю Шкляру поклали квіти, схилили голови у хвилині мовчання, вклонилися мамі та сестрі полеглого захисника.

Вчителька української мови та літератури Любов Єрошенко розповіла зворушливі історії зі шкільних років свого учня.

Голова громади Володимир Куніцин подякував рідним Ігоря Шкляра за виховання справжнього патріота, а всім присутнім – за пам’ять про Героя.

Потім учасники заходу вирушили до меморіалу нашим землякам, загиблим у зоні АТО − поклали квіти та вклонитися їхньому подвигу.

Вічна пам’ять і слава Ігорю Шкляру, і всім полеглим за  нашу рідну Україну!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю