Фонд соціального страхування

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нагадує про подачу звітності по коштах Фонду

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що з 2 жовтня 2017 року триває подача звітності страхувальниками по коштах Фонду за 9 місяців 2017 року.

14:14 03.10.2017

Санаторно-курортне лікування і реабілітація застрахованих осіб

З 1 серпня 2017 року розпочав свою діяльність новий фонд соціального страхування України, який є правонаступником фондів соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

12:59 12.09.2017

1 серпня 2017 року - початок роботи нового Фонду соціального страхування

Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України з 1 серпня 2017 року розпочинає свою діяльність новий фонд соціального страхування України, який є правонаступником фондів соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності..

12:57 31.07.2017

Про допомогу на поховання

До видів матеріального забезпечення та соціальних послуг за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності відноситься допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

12:50 21.06.2017

Про невідкладне подання заяв-розрахунків

До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності продовжує виконувати свої функції.

12:55 20.06.2017

Про своєчасне подання звітності

Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує, що з 1 липня 2017 року розпочинається подача звітності по коштах Фонду за І півріччя 2017 року.

12:53 20.06.2017

Підсумки роботи Бахмацької міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 1 квартал 2017 року

Станом на 1 квітня 2017 року в Бахмацькій міжрайонній виконавчій дирекції Чернігівського обласного відділення ФСС з ТВП (далі – дирекція) зареєстровано 4145 страхувальників.

12:46 14.06.2017

Відпочинок та оздоровлення дітей в період шкільних канікул в санаторії-профілакторії “Перемога”

Санаторій-профілакторій “Перемога” (власність Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності) розташований в унікальному місці м. Миколаєва в сосновому борі на березі Дніпро-Бузького лиману,

12:48 08.06.2017

Триває реорганізація фондів соціального страхування

Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування від 24 травня 2017 року №34 «Деякі питання реорганізації фондів соціального страхування»  визначено, що процедура припинення фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України шляхом реорганізації – приєднання повинна бути завершена до 1 серпня 2017 року.

12:40 02.06.2017

28 квітня – Всесвітній день охорони праці. Девіз 2017 року – „Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.

12:32 27.04.2017