Фонд соціального страхування

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує про подання звітності по коштах Фонду

З 02 квітня 2018 року розпочинається подання звітності страхувальниками по коштах Фонду за І квартал 2018 року.

16:56 30.03.2018

Застраховані у Фонді особи отримують допомогу під час догляду за хворою дитиною

Фонд соціального страхування України здійснює оплату за листками непрацездатності по догляду за хворою дитиною. Право на отримання такої допомоги виникає у працюючого застрахованого громадянина, оскільки хвороба дитини є одним зі страхових випадків.

16:50 27.03.2018

Фонд соцстрахування компенсував втрату заробітку за 6,3 млн днів

За оперативними даними, упродовж січня-лютого 2018 року Фондом соціального страхування України було профінансовано надання допомоги з тимчасової втрати працездатності за 704 тис лікарняних листків на загальну тривалість 6 297 675 днів. Фінансування здійснюється ФССУ своєчасно та у повному обсязі.

16:45 20.03.2018

Володимир Саєнко: Фонд соціального страхування провів реформу надання соцпослуг

Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

16:40 19.03.2018

Кількість медзакладів, що направляють на реабілітацію за кошти Фонду соцстрахування, збільшилась утричі

З цього року можливість направляти працюючих українців на реабілітаційне лікування, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, має кожен заклад охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення. Про це повідомив голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко.

16:38 14.03.2018

Допомогу по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України з початку року отримали більше 32 000 жінок

За оперативними даними упродовж січня–лютого 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для 32 014 застрахованих у Фонді жінок на суму близько 600 млн гривень.

16:35 12.03.2018

Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим на виробництві на 20%

З першого березня Фондом соціального страхування України здійснюється перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат встановлено на рівні 1,2.

16:32 02.03.2018

У січні допомогу по вагітності та пологах від Фонду соцстрахування отримали 16 000 працюючих жінок

Фонд соціального страхування України у січні 2018 року профінансував допомогу по вагітності та пологах для 16 283 застрахованих осіб. Загальна сума виплат склала 296,6 млн грн.Допомога по вагітності та пологах надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки

16:30 01.03.2018

Фонд соціального страхування впроваджує адресну допомогу

Євген БАЖЕНКОВ, директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України: «Фонд соціального страхування України є соціальною інституцією, яка реалізує конституційні гарантії щодо соціального захисту громадян у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, охорони їх життя та здоров’я у процесі трудової діяльності.

16:27 01.03.2018

Євген Баженков: кількість осіб, що отримають реабілітацію за кошти Фонду, зросте на 20%

Бюджетом Фонду соціального страхування України на 2018 рік передбачено зростання кількості застрахованих осіб, які будуть забезпечені реабілітаційним лікуванням за рахунок коштів Фонду. На це в бюджеті ФССУ вже закладено 439 млн гривень, що на 120 млн більше, ніж минулого року. Про це повідомив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

16:25 01.03.2018