Шановна громадо!

Сьогодні – пізно ввечері – наш Герой Іван Табірца повертається додому, востаннє…Зустріньмо нашого Захисника, який віддав за кожного з нас найдорожче…

12:19 07.01.2023

З  Різдвом Христовим!

Христос народився, щоб осяяти душі наші Своїм світлом. Тож бережімо це світло, цінуймо та щедро ділімося з тими, хто його потребує.

11:37 07.01.2023

Громада в жалобі від чорної звістки. На жаль, під Бахмутом загинув наш земляк – коропчанин ТАБІРЦА ІВАН ІВАНОВИЧ, 24.12.1989 р.н.

Ворог відібрав життя сина і брата, чоловіка, батька, друга, побратима... Спортсмен-чемпіон, красень, справжній богатир, мужній, дуже сильний і витривалий. Недавно створив родину, маленькому синочку – всього 2 місяці…

15:12 06.01.2023

Сьогодні голова громади Володимир Куніцин розпочав проводити цикл співбесід із працівниками відділів селищної ради та її структурних підрозділів

На співбесідах йшлося про підсумки роботи у 2022-му році та плани на 2023-й; працівники ділилися ідеями щодо вдосконалення роботи своїх відділів та покращення її ефективності.

22:03 05.01.2023

Шановні земляки, жителі та гості Коропської громади!  Сердечно вітаю вас із Новим 2023-м роком та Різдвом Христовим!

Шановні земляки, жителі та гості Коропської громади! Сердечно вітаю вас із Новим 2023-м роком та Різдвом Христовим!

Ці святкові дні завжди були часом сімейного єднання, радості, добра. Але цьогоріч за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих. У ці хвилини хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях. Хтось, на жаль, охороняє нас з небес... Багатьох розділяють війна і кордони.

15:03 31.12.2022

Поліція Чернігівської області наголошує на дотриманні комендантської години в новорічну ніч

На території Новгород-Сіверського району дотримання правил комендантської години залишилися незмінними, незважаючи на святкові дні, обмеження діють з 23:00 до 04:00 години.

10:05 31.12.2022

Про засідання виконкому 30 грудня

Сьогодні пройшло засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, яке провів голова громади Володимир Куніцин. Планувалося, що в цьому році виконком збиратися вже не буде, але виникло питання, яке потрібно були терміново розглянути.

11:21 30.12.2022

Соціальний захист і допомога: нове та важливе

На попередньому засіданні виконкому в селищну раду – на зустріч зі старостами –  завітали представниці Пенсійного фонду та Управління соціального захисту, та повідомили про актуальні зміни, донесли важливу інформацію.

16:23 29.12.2022

Червоний Хрест продовжує допомагати нашій громаді

Чергова допомога надійшла у вигляді молока для лікарні, відділень терцентру, дитячого садка у Коропі, засобів гігієни та продуктів харчування для відділення Червоного Хреста, матраців, конвекторів та іншого.

15:43 26.12.2022