Дата: від до Скинути

Триває реалізація проєкту, який дасть змогу отримувати послуги «паспортного столу» в ЦНАПі

Днями отримали робочу станцію в межах проєкту «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів», що реалізовує ГО «Коропщина – спільний дім» у партнерстві з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Європейського Союзу.

13:49 24.02.2023

Сьогодні громада провела в останню путь воїна Володимира Єрошенка, який загинув за Україну

Сьогодні в Рождественському старостинському окрузі та в усій Коропській громаді чорний день. Адже доводиться навіки прощатися з земляком, доброю і працьовитою людиною, захисником України — 51-річним сержантом Володимиром Єрошенком із Синявки.

14:56 23.02.2023

У Коропі вклонилися пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.  Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. 20 лютого 2014 року в середмісті нашої столиці загинула найбільша кількість людей – 48. Вона разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.

13:55 20.02.2023

Знову чорна звістка надійшла до нашої громади ­– знову російський ворог забрав життя нашого земляка

15 лютого на Харківщині, під час виконання бойового завдання загинув сержант ЄРОШЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ, 1971 року народження, із села Синявка Рождественського старостинського округу.

20:18 18.02.2023

Шановна громадо!

Сьогодні навіки додому повертається Захисник України 28-річний ПЕТРО ШАМШУР – наш земляк, уродженець села Деснянське (Понорницька громада)

12:41 18.02.2023