Отримали контейнери для роздільного збирання сміття

Коропська селищна рада давно шукала можливості покращити ситуацію зі збором сміття. І ось є результат напрацювання. У  межах проєкту «Зелена стрічка відходів у громаді», який впроваджує ГО «Агенція ефективного розвитку», в Коропську громаду надійшло обладнання — 30 контейнерів для роздільного збирання сміття.

16:03 01.03.2023

Міжнародна організація ZOA проводить опитування щодо потреб населення Коропської громади

Шановні жителі Коропської громади, якщо ви належите до вразливих категорій населення, просимо пройти опитування від міжнародної благодійної організації ZOA (Нідерланди), щодо потреб Ваших родин у гуманітарній, психологічній, юридичній чи іншій допомозі.

12:55 01.03.2023

У Коропській громаді триває реалізація проєкту, який дасть змогу отримувати послуги «паспортного столу» в ЦНАПі

Днями фахівці встановили й налаштували робочу станцію, отриману в межах проєкту «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів», що реалізовує ГО «Коропщина – спільний дім» у партнерстві з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Європейського Союзу.

11:00 01.03.2023

Новопризначений начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Сергій Сергієнко відвідав сьогодні Коропську громаду

У приміщенні селищної ради голова РВА провів нараду із головою Коропської громади Володимиром Куніциним та керівниками всіх структурних підрозділів селищної ради.

15:30 28.02.2023

З народженням синочка!

Щиро вітаємо директора комунального підприємства «Вода» Івана Федоровича Бориска і його дружину Сніжану Анатоліївну з народженням синочка!

13:07 27.02.2023

Триває реалізація проєкту, який дасть змогу отримувати послуги «паспортного столу» в ЦНАПі

Днями отримали робочу станцію в межах проєкту «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів», що реалізовує ГО «Коропщина – спільний дім» у партнерстві з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Європейського Союзу.

13:49 24.02.2023