Про засідання виконкому 30 грудня

Дата: 30.12.2022 11:21

Сьогодні пройшло засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради, яке провів голова громади Володимир Куніцин. Планувалося, що в цьому році виконком збиратися вже не буде, але виникло питання, яке потрібно були терміново розглянути.

Всього члени виконкому опрацювали 5 питань:

• про приватизацію шляхом викупу об’єкта малої приватизації та затвердження протоколу про результати електронного аукціону (йдеться про приміщення колишньої школи в Будищі);
  • про присвоєння адреси житловому будинку відповідно до заяви;
  • розглянули питання по лінії служби у справах дітей;
  • визначили види безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, на яких накладено стягнення і покарання у вигляді громадських робіт, та об’єктів, на яких ці роботи будуть виконуватися;
  • і аналогічно попередньому – про види суспільно корисних оплачуваних робіт для тих, хто вчинив адміністративне правопорушення.

Після розгляду всіх питань Володимир Куніцин вкотре щиро подякував всім членам виконкому за плідну роботу, а платникам – за вчасно сплачені податки.  Він зазначив, що наша громада непогано завершує рік у фінансовому плані: виплачені 100% заробітної плати, вдалося розрахуватися з усіма платежами; вчора докупили два генератори для шкіл, і нове надходження очікується в січні.

Голова побажав присутнім всього найкращого у 2023-му році, і найголовніше – щоб новий рік був роком  Перемоги.