Дата: від до Скинути

Вшанували пам’ять тих, кому довелося воювати в чужих країнах, та не судилося повернутися живими додому

15 лютого в Україні відзначається День учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану. Цьогоріч виповнюється вже 34-та річниця відтоді як останній радянський солдат залишив афганську землю.

11:28 15.02.2023

Допомога від Програми DOBRE

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Програма DOBRE в рамках проєкту екстреного реагування на виклики військової агресії російської федерації проти України надала нашій громаді допомогу для створення умов проживання внутрішньо переміщених осіб та для підприємств, які забезпечуть роботу критичної інфраструктури. Частина обладнання вже надійшла. Це:

12:30 14.02.2023

У Коропській громаді реалізовується проєкт, який дасть змогу отримувати послуги «паспортного столу» в ЦНАПі

ГО «Коропщина – спільний дім» у партнерстві з Коропською селищною радою за сприяння Програми розвитку ООН в Україні й за фінансування Європейського Союзу працюють над проєктом «Запровадження нової послуги місцевого Центру надання адміністративних послуг із оформлення та видачі паспортних документів».

08:26 14.02.2023