5 трифазних генераторів  потужністю 12 кВт отримала сьогодні Коропська громада

Генератори  будуть роздані на школи та водогони. Це відбулось завдяки співпраці апарату селищної ради в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІІ), що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Компанія, що виконує Проект – Chemonics int. Дякуємо за сприяння помічнику з розвитку проектів Іллі Лісогору!

11:28 17.12.2022

Привітали ювіляра

У колективі «Агролісгоспу» відбулась святкова зустріч – Едуард Юрійович Тригуб, головний лісничий, відзначає 60-річний ювілей!  Тож щирі вітання з нагоди  свята йому адресували голова громади Володимир Куніцин, керівник підприємства Віктор Мальцев і колеги. Ювіляра за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення розвитку лісового господарства нагородили Почесною грамотою Коропської селищної ради та Подякою голови Чернігівської обласної ради. Едуарду Юрійовичу побажали щедрої долі,  міцного здоров’я, безмежного щастя, невичерпної енергії, добра і життєвого довголіття! Вітаємо!

13:56 16.12.2022

Вітаємо  працівників судової системи з професійним святом – з Днем працівників суду!

Саме від вашої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини.  Тож нехай вашу щоденну діяльність  завжди супроводжують справедливість, виваженість та професійний успіх. Нехай кожне ваше рішення буде своєчасним і справедливим!

08:43 15.12.2022

Вітаємо з Днем Сухопутних військ України!

Щира вдячність  всім військовослужбовцям Сухопутних військ за відданість Україні, чесну службу, гідне виконання військового обов’язку, мужність та відвагу, проявлені у боях з ворогом.

14:48 12.12.2022