Шановні земляки, жителі та гості Коропської громади! Сердечно вітаю вас із Новим 2023-м роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2022 15:03

Ці святкові дні завжди були часом сімейного єднання, радості, добра. Але цьогоріч за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих. У ці хвилини хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях. Хтось, на жаль, охороняє нас з небес... Багатьох розділяють війна і кордони.

Але світло нашої віри не згасає, і в наступний рік ми дивимося з надією на Перемогу!

Тож нехай всі, хто чекають найрідніших з фронту, обов’язково дочекаються! Нехай у домівки повернеться злагода і мир, а світло неодмінно переможе навіть найнепрогляднішу темряву!

Бажаю вам стійкості, мужності, єдності та нездоланності, міцного здоров’я і добра.

Нехай щастям буде наповнений кожен дім! Хай натхнення та любов зроблять життя кожного з вас у новому році світлішим і яскравішим!

З повагою – Володимир Куніцин, Коропський селищний голова