Розпочала роботу Консультативна рада «Фундація пам’яті»

Дата: 28.12.2022 16:03

Фото без описуСьогодні відбулось перше онлайн-засідання Консультативної ради «Фундація пам’яті» у справах сімей загиблих (померлих) захисників України від збройної агресії російської федерації.

Це консультативно-дорадчий орган при Новгород-Сіверській районній державної адміністрації.

Головою Консультативної ради є Алла Шаповал.

Під час сьогоднішнього засідання йшлося зокрема про:

• гідне увічнення пам’яті героїв, які віддали життя за Україну –біля місць вічного спочинку воїнів повинні бути встановлені державні прапори (у Коропській громаді ця традиція дотримується);
  • проведення Сніданків пам’яті 29 серпня – у День пам'яті Захисників України, загиблих за незалежність і свободу нашої країни;

Участь у роботі Консультативної ради можуть брати представники родин, які втратили близьку людину під час проведення АТО/ООС та під час повномасштабного вторгнення рф.

Засідання проводитимуться надалі один раз на місяць. Попередньо сформована дата наступного – 27 січня.

На засідання будуть запрошуватися представники законодавчої, виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, органів юстиції, військкомату.