Чемпіонат Коропської громади з волейболу. ПЕРША ліга. Фінал

Дата: 09.03.2021 08:17

Короп – Деснянське 2:1 (18 21 21 11 15 4)
Григорівка – Дружба 2:1 (21 9 19 21 15 5)
Короп – Дружба 2:1 (20 22 21 15 15 12)
Деснянське – Григорівка 0:2 (12 21 11 21)
Короп – Григорівка 0:2 (19 21 19 21)
Дружба – Деснянське 1:2 (21 17 12 21 8 15)

1. Григорівка – 3
2. Короп – 2
3. Деснянське – 1
4. Дружба – 0

Наскільки цікавий жіночий волейбол!!! Емоції – ось головна фішка змагань слабкої статі! Хоча – яка вона слабка?

Шість чудових ігор, справжніх трилерів, чи детективів з непередбачуваною розв’язкою!

Відмінно зіграли наші команди.

Деснянське – колектив Миколи Березуєва - за звичкою називаю «нашим» - стільки спогадів пов’язано з цими дівчатами!

І сьогодні вони молодці! Правда, довго розкочегарувались, довго заводились. Та на повну швидкість поїхали у завершальному матчі – за третє місце.

У всій красі себе тут показала Настя Клименко. Отакого заряду їй бракувало в стартових матчах.

Зате стабільно, рівно зіграли Катя Боровик (молодчинка!!! Приємно здивувала!!!), Аня Салуян, Ліана Подоляко. І всі решта так старались!

Чудово, ну дуже гарно!!! Майстерно виступили підопічні Миколи Грицая! Після серії турнірів дівчата вийшли на пік форми – і в них все виходило! Майже все!!! На мою думку, кращою на майданчику була Настя Городиська – висока, стрибуча, розумна, з хорошим ударом! Моментами чудово діяла Влада Фігура – особливо, коли заводилась! Вона – лідер команди. Здивувала майстерністю Віка Абрамкіна! Пам’ятаю, в минулому році вона була ще маленькою дівчинкою. Зараз – твердий гравець основи – з неперевершеною подачею! Надійною і вмілою запам’яталась Юля Якименко! Не зовсім команда використала потенціал Вікторії Колесник – мало грали на неї. Та в критичні хвилини Віка була на висоті!

І всі решту – молодці!

Євгенія Матвієнко та Аня Ткаченко були лідерами у Дружби з Сумщини – інші дівчата ще зовсім юні, і не все в них виходило!

І про чемпіонів!!! Про Григорівку! Цей колектив продовжив нас дивувати! Грали ще краще, ніж на попередньому етапі. І сьогодні були значно сильніші від усіх. Дивно й те, що змагались дівчата – школярки – без тренера. Олександр Терещенко так хвилювався, що не міг знаходитись в залі – серце билось під час ігор зі швидкістю далеко за 100 ударів за хвилину! «Я дівчат навчив всьому, що міг – хай зуміють самі думати на майданчику». І вони думали! Вони грали так, що розгублені суперниці не встигали ні блок поставити, ні руки підняти, ні м’яча прийняти. І як його приймеш, коли Аліна Корнух – кращий гравець турніру – б’є сильно та влучно. Ця дівчинка вразила своєю майстерністю – все вміє! Дуже хороша і Світлана Приходько. І всі-всі!

Турнір вдався! Однозначно!

Подяка суддям! Особливо – Сергію Жованику!

Володимир Лучко, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»