Чемпіонат Коропської громади з футзалу. Перша ліга. Група «Б»

Дата: 13.03.2021 19:28

Черешеньки – Деснянське 1:9
Динамо Короп – Короп газ 1:1
Черешеньки – Короп газ 6:0
Деснянське – Динамо 9:4
Черешеньки – Динамо 1:5
Короп газ – Деснянське 1:6

1. Деснянське – 9
2. Динамо Короп – 4
3. Черешеньки – 3
4. Короп газ – 1

Ігровий день сьогодні був напрочуд цікавим. Ігри без легіонерів дають можливість пограти своїм, місцевим гравцям. Ніхто не боїться бути смішним на фоні асів.

Правда, легіонери були в одній команді – в Черешеньках. Тільки вихованцям Валерія Корнієнка дозволили підсилитись гравцями зі сторони. Та це не допомогло. Команда зіграла на диво слабко – а хлопці ж хороші! Відзначу хіба що Ігора Батуренка. До речі, він тепер завідує спортивною роботою у Сосницькій громаді – будемо співробітничати!

Несподівано сильною була команда поліції – «Динамо». Важко навіть когось виділити – всі молодці. Справжня КОМАНДА!

А як приємно, що на змагання заявився Короп газ! І хоч вік у більшості гравців – під ветеранський – та старались як, боролись. Кращі – Руслан Федоренко і воротар! Несподівано сильно на останньому рубежі зіграв Олександр Коток!

Ну а переможцем, як кажуть – в одні ворота - стало Деснянське. Три перемоги. 24 м’ячі забито, 6 пропущено! Мобільна, технічна, фізично сильна команда. Як і завжди, на майданчику виділявся Микола Березуєв. І ще один гравець вів усіх за собою. Це – Віктор Пилипенко. Спеціально на ігри приїхав за 300 км – з Миргорода!

Футбол – це не тільки очки та голи. Це – зустріч з домом, з товаришами. Це – зустріч з молодістю.

Попереду – ще один груповий етап. І фінал.

Володимир Лучко, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»