Відкритий Чемпіонат Коропської громади з волейболу. Вища ліга. Фінал

Дата: 28.02.2021 15:25

Аполлон Короп – Фаворит Короп 2:0 (25 16 25 22)
Конотоп – Семенівка 2:0 (25 20 25 19)
Аполлон – Семенівка 2:1 (25 23 21 25 15 6)
Фаворит – Конотоп 2:1 (25 22 23 25 15 13)
Аполлон – Конотоп 2:0 (25 23 25 18)
Семенівка – Фаворит 1:2 (25 16 20 25 8 15)

1. Аполлон - 3 (8)
2. Фаворит Короп – 2 (4)
3. Конотоп – 1 (4)
4. Семенівка – 0 (2)

Перший цікавий момент – чоловічий фінал був на дві години коротший по часу від фіналу жіночого. В сильної статі розіграші йдуть значно швидше.

Змагання були цікавими, обстановка – дружньою. Багато років ці команди зустрічаються на різних турнірах – і вже мов одна сім’я.

Очікувано переміг Аполлон Сергія Редька. Наш земляк – викладач Глухівського пед університету – стільки зробив добрих справ для малої батьківщини, для нас! І дружні контакти з Кролевцем, Глуховом, безліч турнірів, товариські матчі – його заслуга.

Приємно, що поруч з досвідченими гравцями – Віталієм Ковтуном, Артемом Костюченком, іншими – відмінно діяли на майданчику 11-и класник Коропської ЗОШ Владислав Проскура та Олег Литвиненко з Оболоння! Ці хлопці – наше майбутнє!

Аплодисменти!!! – стоячи і довго-довго на адресу коропського «Фаворита». Більшість гравців працюють в Києві.

- Виїхали зі столиці в 04.00 – розповідає Віталій Кобизський – так що трішки втомлені. В першій грі з Аполлоном були навіть сонні. Потім розігрались – і дві вольові перемоги над Конотопом та Семенівкою. В команді хороша, спокійна обстановка – всі свої, тільки один легіонер.

- В Києві тренуєтесь?

- Так, знайшли зал. Три тренування в тиждень.

Фаворит здивував своїм бойовим духом і зрілою грою. Лідери сьогодні – Святослав Ступак та Андрій Клименко. В хорошій формі і решта гравців.

Конотоп – команда досвідчена та напрочуд емоційна. Кращі – Діма Пономаренко та Олександр Калюжний.

Семенівка. Сьогодні не все вийшло. Молода перспективна команда. Чудові перші партії і провали в наступних.

Нагородження. Добре, коли на змагання приходить Селищний голова. А ще краще, що він розбирається в спорті, і знає що сказати гравцям.

Гарний кубок чемпіонам, медалі призерам. А приз кращого гравця Володимир Куніцин вручив Дімі Пономаренку з Конотопа.

Чудовий турнір!

Попереду – ігри Першої ліги!

Володимир Лучко, відділ сім’ї, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»