Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 11:58

Фото без опису15 лютого 1989 року офіційно завершене виведення військових частин колишнього СРСР з охопленої бойовими діями території Афганістану. Цьогоріч виповнюється 32 років від тих подій.

Зі всіх збройних конфліктів війна в Афганістані була найжорстокішою і найкривавішою.

Її жорна пройшли 129 чоловіків із Коропщини. Повернутися судилося не всім... Зі служби в далекій республіці не ступили на рідний поріг Володимир Пузік із Покошичів, Іван Кулик із Осьмаків, Віталій Микитенко з Придеснянського, Петро Костюк із Сохачів, Михайло Кравченко з Атюші. А доля Миколи Полив’яна із Рождественського невідома і нині…

Ми вшановуємо пам’ять наших земляків, схиляємо голову перед їхньою мужністю та витримкою.

Українці проливали кров не тільки в Афганістані. Наші військові брали участь у миротворчих операціях у багатьох країнах світу. Вони по-спражньому знають ціну війни і миру, вміють дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє.

Усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях і сьогодні серед нас, бажаємо міцного здоров’я, злагоди в родинах, душевного спокою, добра і щастя, і головне – миру та безпеки.

З повагою - Володимир КУНІЦИН, Коропський селищний голова