Не стало Отця Миколая

Дата: 13.02.2021 21:27

Фото без описуСьогодні на 86-му році життя перестало битися серце Благочинного Коропського округу архімандрита Миколая (Путрі), Почесного громадянина селища Короп.

Архімандрит Миколай (Микола Зиновійович Путря) народився 23 грудня 1935 року в Бахмачі. У 1953 – 1956 рр. навчався в Одеській духовній семінарії, у 1956 р. вступив до Московської духовної академії, яку закінчив з науковим ступенем кандидата богослов’я. У 1970 р. був рукоположений Єпископом Чернігівським і Ніжинським Володимиром  у сан диякона і священника та призначений на служіння до Вознесенського храму в Коропі. У 1971 – 1975 рр. служив кліриком Воскресенського кафедрального собору м. Чернігова. У 1974 р. преподобним Феофаном Рихлівським був таємно пострижений у чернецтво. У 1975 р. Архієпископом Чернігівським і Ніжинським Антонієм  призначений настоятелем Вознесенського храму  Коропа і благочинним Коропського округу. У 1993 р. возведений у сан архімандрита. Нагороджений усіма ієрархічними нагородами.

Отець Миколай влітку 2020 року отримав звання Почесний громадянин селища Короп.

Непоправна втрата для всіх коропчан...

Пішла з життя Людина з великим серцем, талановита, чуйна, хороша, справжня. В серцях люблячих коропчан отець Миколай залишиться назавжди.

Вічна пам'ять!

Прощання з Отцем Миколаєм відбудеться 16 лютого в Успенському храмі Коропа. Початок Божественної літургії о 8.00.