Світла і вічна пам’ять!

Сьогодні перестало битися серце Бориса Семеновича Литвиненка – Людини з великої літери, талановитого наставника й педагога, керівника народного аматорського духового оркестру Коропського будинку культури.

18:52 03.03.2020

Відновити багатоквартирний будинок за 20%-30%  вартості -  як це зробити коропчанам?

Минулого тижня Коропа відвідала спеціалістка з розвитку громад, регіональна координаторка Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй  з досягнення цілей сталого розвитку в Чернігівській області Світлана Рожок. Вона розповіла про можливості для ОСББ, які допоможуть людям утеплити своє житло  і наступні роки суттєво економити на сплаті за його обігрів.

16:57 03.03.2020

Коропський район із новим очільником

Головою районної державної адміністрації став Василь Миколайович Жук.  Розпорядження про його призначення днями підписав Президент України Володимир Зеленський. Нового очільника району вчора, 2 березня, привітав і особисто представив активу Коропщини голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко.

15:39 03.03.2020

Навчались онлайн

Вчора працівники підрозділів селищної ради, які працюють чи працюватимуть надалі із тендерними закупівлями, поповнили свої знання із теми завдяки вебінару «Тендерне законодавство 2020».

08:09 03.03.2020

Коропська школа  на «карантині»

Коропська школа на «карантині»

Із щотижневої «планерки» розпочався сьогодні в селищній раді перший робочий весняний тиждень. Робочу нараду із заступниками, керівниками підрозділів селищної ради та комунальних підприємств провів селищний голова Віктор Журавель.

14:47 02.03.2020

Коропська ОТГ: восьма в області, сто четверта в Україні

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. Обраховано рейтинг 1321 громади України до 100 тисяч мешканців. До рейтингу ввійшла 200 найкращих. У ньому Коропська ОТГ на 104-й позиції. А серед громад Чернігівщини Коропська ОТГ в списку 8-ма.

10:39 02.03.2020

«Первоцвіти Коропщини» розквітли у бібліотеці імені Михайла Коцюбинського

Яскраве двогодинне свято музики та поезії подарували вчора чернігівцям учасники районного творчого об’єднання «Первоцвіти Коропщини». Свої творчі здобутки вони представили в бібліотеці імені М. Коцюбинського.

12:04 29.02.2020