Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Коропську громаду відвідав заступник голови обласної ради

Дата: 03.03.2020 18:30

Робочу поїздку до закладів соціальної сфери й об’єктів комунального господарства Коропської об’єднаної територіальної громади здійснив сьогодні заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

Коропську громаду йому презентували Коропський селищний голова Віктор Журавель і депутат обласної ради Микола Мисник, керівники закладів і підприємств. Вони ознайомили гостя із тими проєктами, які вдалося втілити завдяки коштам, що виділялися на підтримку громади, і за власні ресурси ОТГ.

Першим відвідали будинок культури, в якому не так давно вперше за майже 40 років провели капітальний ремонт за кошти субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ.

Після цього завітали до спорткомплексу «Аполлон», на який торік була акцентована посилена увага громади. Там відремонтували внутрішні санвузли, встановили нового твердопаливного котла й теплоконвектори, реконструювали теплову мережу.

Також заступник голови облради ознайомився із роботою комунальних підприємств селищної ради «Благоустрій» і «Благоустрій сервіс».

Центральним об’єктом візиту стала територія каналізаційних очисних споруд, де розпочалася масштабна реконструкція. Її завершення і запуск  очисних є пріоритетним для громади  і надважливим для Коропа питанням.

Завершилась робоча зустріч відвідинами місцевих визначних місць – Іллінської церкви-фортеці та регіонального історико-археологічного музею, в якому зараз іде підготовка до косметичного ремонту.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради