Світла і вічна пам’ять!

Дата: 03.03.2020 18:52

Фото без описуСьогодні перестало битися серце Бориса Семеновича Литвиненка – Людини з великої літери, талановитого наставника й педагога, керівника народного аматорського духового оркестру Коропського будинку культури.

Борис Семенович народився в Коропі. Під час навчання в школі відвідував гурток духового оркестру під керівництвом П. Жука.

У 1966-1968 роках служив у армії, де грав у духовому оркестрі. Повернувшись до Коропа, працював методистом районного будинку культури з духового жанру. 1970 року перейшов працювати до районного вузла зв’язку, 1983 року закінчив Київський політехнічний технікум зв’язку. При районному вузлі зв’язку створив вокально-інструментальний ансамбль «ВІАКРУЗ», в Атюші −  ВІА «Сувенір», і працював із ним до 1983 року.

2000 року повернувся на роботу в РБК, очолив створений тут духовий оркестр. Борис Семенович провів велику роботу щодо поповнення оркестру інструментами, залучив до гри в  ньому молодь і учнів музичної школи. 2002 року рішенням колегії обласного управління культури колективу присвоєно звання народного аматорського.

Серед непрофесійних духових колективів області духовий оркестр Коропського БК займає лідируючі позиції. Має низку перемог у різних конкурсах.

Від 2003 року Борис Семенович викладав духові інструменти в Коропській школі мистецтв. Підготував багатьох талановитих учнів, чимало з них стали професійними музикантами. Сам педагог грав на всіх духових інструментах.

Сумлінна творча праця Бориса Литвиненка відзначена численними грамотами й подяками різного рівня.

Колектив працівників виконавчого комітету Коропської селищної ради висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної утрати.

Світла пам’ять про Бориса Семеновича назавжди залишиться в наших серцях!

(біографічні дані із довідника Валентини Михайленко «Коропщина в іменах»)