Шановні жителі Коропської об’єднаної територіальної громади!

Сьогодні наша країна і світ переживають нелегкі часи через поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Дуже прошу вас неухильного дотримуватись усіх карантинних заходів, які запроваджені в Україні і нашій громаді задля запобігання розповсюдженню хвороби.

14:40 25.03.2020

Щодо оплати житлово-комунальних послуг в умовах карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня до 3 квітня 2020р. на усій території України установлено карантин.

14:02 25.03.2020

Екологи закликають суворіше дотримуватись правил поводження з побутовими відходами у зв’язку з епідемією коронавірусу

У результаті протиепідемічних заходів, які проводяться у зв’язку з епідемією коронавірусу, утворюється значна кількість медичних відходів. Вони можуть бути не тільки носіями вірусу, а зарожувати довкіллю, якщо не дотримуватися правил їх збирання та передачі на знешкодження.

12:01 25.03.2020

Для комунальників – не час для відпочинку

Хоча карантинні обмеження внесли корективи в звичний ритм життя багатьох людей, весна прийшла за розкладом і несе свої турботи. Чимало викликів цієї пори у працівників комунального підприємства Коропської селищної ради «Благоустрій», які забезпечують чистоту, безпеку і санітарний стан.

16:47 24.03.2020

Сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді повідомляє

Сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді надає підтримку та фахову соціальну допомогу сім’ям з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини та не можуть самотужки їх подолати.

09:29 23.03.2020

«Агроконтракт»  одним із перших показав приклад зразкової чистоти

Рішенням виконкому №146 від 25 червня 2019 року території Коропа були закріплені для прибирання за підприємствами, установами та організаціями, торгівельними закладами й кафе для покращення санітарного стану та благоустрою.

17:18 20.03.2020

Фінансові результати громад Чернігівщини за 2019 рік

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» проаналізували фінансові результати 806 об’єднаних територіальних громад за підсумками 2019 року в розрізі областей. Серед інших були проаналізовані фінансові показники 39 ОТГ Чернігівської області, створених впродовж 2015-2018 років.

16:57 20.03.2020