Дата: від до Скинути

На щотижневій нараді – про проблеми, озвучені на загальних зборах Городищенського старостинського округу

Робочий тиждень в селищній раді розпочався щотижневою нарадою, яку провів Коропський селищний голова Віктор Журавель разом із заступником, секретарем ради, керівниками відділів, структурних підрозділів, комунальних підприємств і установ.

17:26 10.02.2020

Ретельно звикли підходити до всіх питань, які хвилюють, у Городищенському старостинському окрузі

Близько 40 тутешніх жителів вчора, 9 лютого, завітали на загальні збори старостинського округу, які провела його очільниця Наталія Антоненко. Голова Коропської громади Віктор Журавель взяв участь у цьому щорічному зібранні. Захід тривав порівняно довго − близько трьох годин. І це не дивно – бо ж і староста дуже детально звітувала про свою річну роботу, а зроблено було багато, і в обговоренні місцеві жителі були дуже активними.

16:42 10.02.2020

Рятувальники застерігають: будьте обережними на льоду

У зв'язку з пониженням температурного режиму на території Коропського району утворюється льодовий покрив, який приваблює любителів риболовлі, а також малолітніх дітей, які знаходять собі розвагу, катаючись на ковзанах. Але ніхто не задумується про небезпеку перебування на кризі.

11:27 10.02.2020

Із бюджету селищної ради виділили кошти на комп’ютери для лікарні

Із 1 квітня Коропська центральна районна лікарня перейде на прямі відносини із Національною службою здоров'я України.  Для цього необхідна комп’ютерна техніка. Із  листом про потребу заклад звернувся до  Коропської селищної ради. Селищна рада підставила лікарні своє плече – виділила кошти на  придбання 7 комп’ютерів.

15:18 06.02.2020

У Шабалинівській школі на тиждень призупинили навчальний процес

«Карантин» триватиме до п’ятниці. Про це на сьогоднішній щотижневій нараді в Коропського селищного голови Віктора Журавля поінформував начальник відділу освіти Олег Курбанов. Все через те, що хворіють діти – минулої п’ятниці зі 110 учнів школи на уроки прийшли всього 58. Сьогодні освітяни моніторять наповнюваність класів у інших школах громади.

11:02 03.02.2020

Невдовзі в Коропській громаді планують створити  публічну бібліотеку

Засідання сорок четвертої сесії сьомого скликання пройшло вчора, 30 січня, в селищній раді. Під час першого в цьому році сесійного зібрання депутати розглянули 273 питання, з яких найбільше було земельних.

09:36 31.01.2020

2019 рік для Коропської ОТГ

Чим жила громада у 2019 році, що вдалося зробити? Пропонуємо переглянути відеопрезентацію головних досягнень, яку зробили  в останні дні минулого року.

08:04 31.01.2020