«Агроконтракт»  одним із перших показав приклад зразкової чистоти

Дата: 20.03.2020 17:18

Рішенням виконкому №146 від 25 червня 2019 року території Коропа були закріплені для прибирання за підприємствами, установами та організаціями, торгівельними закладами й кафе для покращення санітарного стану та благоустрою.

На виконання цього рішення керівники підприємств, установ та організацій повинні:

− постійно контролювати санітарний стан прилеглої та закріпленої за підприємством, установою та організацією території;

− укласти договори на вивезення сміття з комунальним підприємством «Благоустрій» селищної ради.

Керівникам були роздані плани-схеми із зазначенням територій для прибирання.

Виконавчий комітет Коропської селищної ради звертається із проханням дотримуватися цього рішення – прибирати не по дзвінку-нагадуванню, а щоп’ятниці.

Приміром, сьогодні блискуче впоралися із цим завданням працівники «Агроконтракту». Все підгребене-підметене, листя вивезене, бордюри побілені – територія сіяє бездоганною чистотою.

Є й інші організації, які завжди так само ретельно й по-господарському підходять до питання чистоти, і яких теж можна ставити у приклад.

Необхідно прибрати пісок із проїжджої частини, гілки, кущі, які заважають проїзду чи проходу, руйнують будівлі (фундамент, стіни) та огорожі біля будівель.

Дякуємо за розуміння та співпраці.

На фото: щоп’ятничне прибирання – за роботою працівники із КП «Благоустрій».