Комунальники просять не виносити домашнє сміття до місця відпочинку на Карпівці

Дата: 20.03.2020 18:43

Фото без описуНаголошують: контейнери поставили для потреб тих, хто вийде провести свій вільний час до водойми, а не для зручності деяких жителів округи.

Кілька років  біля Плавучого мосту група місцевих активістів разом із КП «Благоустрій» поставили бесідку, вбиральню і сміттєві контейнери, вирубали кущі, словом, окультурили мальовничу місцину. Хтось за ініціативу дякує і радо користується, а хтось зловживає. Мова про контейнери, в які хтось регулярно викидає спаковане вдома сміття.

Керівник КП «Благоустрій» Сергій Мурашко розповів, як часто із цього пляжу вивозять вміст контейнерів. Так от, оскільки «санітарний» день у Коропі це п’ятниця, то сміття прибирають саме у цей день, як і скрізь в селищі. Хіба що в холодну пору могли пропустити тиждень.

Як і заведено, сьогодні тут прибрали. Для порівняння – внизу фото «до» «зачистки».

ДО:

ПІСЛЯ:

За чистотою в таких популярних місцях завжди стоїть праця людей, зусилля їхніх рук. Тож комунальники вкотре просять не шкодити  результатам цієї праці і не псувати охайність довкілля.

Принагідно Сергій Леонідович вкотре нагадує про можливість укласти договір на вивезення сміття, яке забиратимуть із вашого двору комунальники, чим позбавлять «задоволення» шукати місця його прилаштування. Місячна вартість послуги – 26.70. Звертайтеся:  телефон 2-15-68, Короп, вулиця Комунальна, 37.