Сімейству лелек у Придеснянському житиметься комфортніше

Дата: 24.03.2020 16:06

Пернаті спочатку гніздилися на електричних стовпах і їхню оселю, яка заважали роботі електромереж, довелося зняти. Але птахів місцеві жителі не полишили в біді….

Коли старі гнізда довелося зняти, жителя села вирішили зробити спеціальну металеву основу під гніздо, яка не заважатиме постачанню електроенергії. Поки думали-гадали, додому з теплих країв повернулася перша родина лелек, тому потрібно було швидко зреагувати й допомогти їм..

На допомогу прийшов місцевий житель Олександр Гавриленко, який згодився зробити основу під гніздо. За поміччю в установці цієї металевої конструкції звернулися до Мезинського національного природного парку та Коропського підрозділу Бахмацького району електричних мереж, які відгукнулися та пообіцяли допомогти. І ось 19 березня за сприяння «ремівців» гніздо встановили на електроопору.

Його, до речі вже облюбували лелеки, які розпочали будівництво домівки.

Тож дякуємо всім небайдужим, які відгукнулись та допомогли нам.

За інформацією Наталії Антоненко, старости Городищенського старостинського округу