Мистецька освіта для дітей буде – у Коропській громаді з 1 вересня діятиме комунальний заклад «Коропська мистецька школа»

Дата: 05.08.2020 08:26

Фото без описуВчора на сайті Коропської райдержадміністрації та на сторінці у Фейсбук було розміщене оголошення для кредиторів, у якому йшлося про те, що згідно розпорядження голови Коропської РДА ліквідовується Коропська школа мистецтв.

Це – не ліквідація мистецької освіти для дітей у Коропі!

Коропська селищна рада інформує: уже з 1 вересня в Коропі ДІЯТИМЕ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КОРОПСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» на базі нинішньої школи мистецтв РДА.

Фактично Коропська школа мистецтв переходить із управляння району в управління Коропської ОТГ. Змінюється власник, статут та фінансові рахунки.

До речі, це доповнення Коропська РДА зазначає у коментарях під оголошенням.

Рішення під номером №6611 «Про створення комунального закладу «Коропська мистецька школа» Коропської селищної ради Чернігівської області» було ухвалене на 49 сесії 7 скликання селищної ради 10 липня.

Коропська селищна рада раніше інформувала про це рішення на сайті селищної ради та в районній газеті «Нові горизонти».