На толоку до Поліського

Дата: 03.08.2020 12:18

Фото без описуДнями працівники апарату селищної ради здійснили «трудовий десант» до Поліського, де впорядкували меморіал воїнам-визволителям.

Цей пам’ятний знак височіє у центрі села. На жаль, із плином часу бетонні тумби під плитами, на яких викарбувані прізвища солдатів перемоги, зруйнувалися. Тож плити пам’яті обережно зняли, а під них вирішили поставити нові тумби. Але спершу треба було розібрати залишки старих. Потужна техніка для цього завдання не підійшла, тут потрібна була скрупульозна ручна праця інструментами. Поліське – село маленьке, і знайти людей, які б це зробили, проблематично. Тож за дорученням селищного голови Віктора Журавля днями на толоку виїхали молоді й міцніші працівники апарату селищної ради, які дружно зробили, що було потрібно.

Керував процесом і сам долучився до роботи заступник селищного голови Юрій Шкурко.

За кілька годин справа була зроблена, і на місце старих встановили нові металеві тумби, які прослужать довго, і забетонували їх. Священне для жителів Поліського місце набуло оновленого вигляду.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
 та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради