Продовжується освітлення маленьких сіл громади

Дата: 31.08.2020 17:11

Фото без опису Чотири сучасні світлодіодні ліхтарі на сонячних батареях відтепер освітлюватимуть село Зайцеве Вільненського старостинського округу.

У селі зареєстровані всього 34 жителів, а проживають ще менше – 27. Але це не привід забути про цих людей. Бо ж об’єднана громада – це не лише її центр, тобто Короп, а всі 16 старостинських округів, 45 населених пунктів.

Тож за сприяння селищного голови Віктора Журавля були закуплені світлодіодні ліхтарі – оптимальне рішення для відділених сіл, де нема ліній вуличного освітлення.

Ці ліхтарі сьогодні встановили сьогодні працівники комунального підприємства селищної ради «Благоустрій СЕРВІС». Допомогу з установкою стовпів надало товариство «Черешеньки».

Із липня 5 світлодіодних ліхтарів на сонячних батареях, придбаних за кошти селищної ради, освітлюють невеликий Лубенець Атюшівського старостинського округу. Скоро такі ж ліхтарі з’являться у Рождественському та Пустій Греблі.

Світильники фірми Vargo мають  12 місяців гарантії, потужність 30 Вт, обладнані датчиком руху.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради