Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Дорогі школярі, студенти! Шановні вчителі, батьки! Щиро вітаю вас із Днем знань!

Дата: 01.09.2020 07:51

Перше вересня – особливе свято із хвилюючою атмосферою. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – випускним. Дорослим цей день він дає можливість повернутися у свої молоді роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та виші.

Для першокласників сьогодні відкривається новий світ, ім'я якому – школа. А ворота цього чарівного світу вам відкриють досвідчені й мудрі наставники − вчителі та батьки. Бажаю вам бути старанними й гарними учнями. Успіхів вам у найяскравішій пригоді життя!

Дорогі одинадцятикласники! Уже через рік ви залишите свої рідні школи. Попереду у вас – дуже відповідальна й важлива пора, яку я бажаю вам пройти гідно і впевнено! Хай молодість подарує вам мільйон шансів і успішних кроків у доросле життя, високих цілей і прагнень!

Хай новий навчальний рік буде успішним і щасливим для всіх – учнів, батьків, учителів. Зичу всім міцного здоров’я, наснаги й енергії, віри у власні сили! Із початком нового навчального року!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова