Новини з музею

Дата: 23.10.2020 12:10

Фото без опису У Коропському регіональному історико-археологічному музеї пройшли ремонтні роботи - пофарбовані стіни й арки. Ремонт виконали за кошти місцевого бюджету Коропської селищної ради.

У планах – формування композиції музею, над чим директорка Тамара Гриценко уже працює.

Окрім цього вона представила кілька напрацьованих новинок, які можуть зацікавити відвідувачів. По-перше, світлиця, що показує збори  української нареченої на весілля. Давня скриня з вишиваним  приданим – особливий експонат, адже їй близько 150 років.

Уже готова приймати відвідувачів виставкова зала із картинами місцевих художників.

До речі, у музеї вчора побували телевізійники – тут знімали нову тревел-програму одного із телеканалів.