У Коропі пройшло дитяче Різдвяне свято

Дата: 13.01.2022 18:13

Родинне різдвяне свято для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами та дітей учасників АТО/ООС пройшло сьогодні в Коропському будинку культури.

Маленьким гостям свята з усієї громади та їхнім батькам представили святкову концертну програму. Чудові виступи їм подарували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, Мистецької школи, учасники дитячих творчих колективів будинку культури.

Від себе, від виконавчого апарату та депутатського корпусу зі святами всіх щиро привітав Коропський селищний голова Володимир Куніцин, та побажав здоров’я, злагоди і здійснення всіх мрій − навіть найнеймовірніших.

Гарний настрій і чудові вітання дітлахам подарували Дід Мороз зі Снігуронькою та Клоун Кльопа.

Після концерту всіх хлопчиків і дівчаток запросили на ігри, призові  конкурси та хороводи біля ялиночки.

Діти отримали подарунки від громади.

_____

Тому, хто був у списках, але не зміг прибути на свято та не отримав свій подаруночок (а це 25 дітей), подарунки обов'язково передадуть.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю