Із робочою поїздкою у двох наших найбільших старостинських округах – Шабалинівському й Атюшівському – побував сьогодні голова громади Володимир Куніцин

Дата: 20.01.2022 19:44

Фото без описуУ Шабалинові він відвідав відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування, а також школу, де проходили волейбольні змагання, і дитячий садочок.

− По школі є ряд питань, які будемо вирішувати, − каже голова громади. – Наприклад, треба замінити деякі вікна, придбати сушилку для посуду та для рук… Ці речі наче й не глобальні, але вкрай важливі для якісного навчального процесу.

В Атюші Володимир Миколайович відвідав дитячий садок і школу. Тут теж є питання, які треба терміново вирішувати.

У садочку, як виявилось, на даний час через технічну несправність відсутня вода. До того ж, потребує заміни електроплита.

А в школі голова звернув увагу на проведення гурткової роботи. Зокрема, до відвідування гуртків виникли деякі зауваження й питання, що потребують опрацювання. Таке доручення за результатом поїздки було надане начальнику відділу освіти.