Направлене звернення до обласного Управління капітального будівництва з приводу слизьких доріг

Дата: 20.01.2022 17:15

Взимку погодні умови приносять незручності пішоходам та водіям – слизько, страшно, небезпечно... Абсолютно справедливими є всі скарги на незадовільний стан доріг.

Нашою громадою проходять різні дороги, про що ми неодноразово розповідали.

Частина з них не перебувають у підпорядкуванні селищної ради. Є інші організації, що за ними закріплені, мають відповідні договори й повинні дбати про їхній належний стан.

Проте на практиці так буває не завжди. І тоді на обласні та районні автомобільні дороги незаплановано повинна виїжджати техніка КП «Благоустрій», яка в цей час має обслуговувати комунальні дороги.

Але постійно дбати про всі транспортні артерії «Благоустрій» не може.

Тому  Коропський селищний голова Володимир Куніцин направив термінове звернення до начальника Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА  із проханням  оперативно усувати засніження та ожеледицю на дорогах, що перебувають на балансі Управління.

Таке ж звернення надіслане і голові Чернігівської ОДА.