Гарячі обіди - безкоштовно. У Коропі стартувала благодійна акція для самотніх стареньких підопічних терцентру

Дата: 26.02.2021 19:46

Фото без описуПершу, другу страву з гарніром, салат і хлібобулочні вироби п’ять днів на тиждень тепер мають 30 самотніх громадян, які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома. Ця довготривала акція почалася вчора.

Фінансує гаряче харчування Злучений Український Американський Допомоговий Комітет − українська міжнародна громадська організація у Філадельфії, США. Відповідний договір із нашим терцентром уклав Філіал ЗУАДК  в Україні (голова Віра Принько).

Для 27 підопічних, які за станом здоров’я не можуть покинути стіни рідного дому, обіди привозять соціальні робітниці. Ще троє людей харчуються в приміщенні терцентру.

Раціон складають м'ясо, риба, свіжі та термічно оброблені овочі, хлібобулочні вироби, крупи. Меню різноманітне, страви змінюватимуться щодня. Обіди готує місцевий приватний підприємець, який став переможцем процедури закупівлі послуги з організації гарячого харчування.

Цей проект в Коропському районі діє вже близько десяти років, він був у Понорниці, а зараз у Коропі. Фінансують його американці українського походження. А з‘явився він у нас з допомогою наших славних земляків Карацюби Анатолія Миколайовича та Ковтуна Сергія Івановича.

Ця благодійна акція – великий успіх для нашого територіального центру і значна допомога малозабезпеченим самотнім громадянам.

(фото з інтернету)