Сьогодні Коропську громаду відвідав перший заступник голови Чернігівської ОДА Костянтин Мегем

Дата: 17.02.2022 20:42

Разом з  ним робочий візит здійснив  начальник відділу організації будівництва та технічного нагляду Управління капітального будівництва облдержадміністрації Олексій Тестов.

У ході візиту вони разом з головою громади Володимиром Куніциним побували на об'єктах - у культурно-спортивному комплексі "Аполлон" та дошкільному навчальному закладі "Дзвіночок"

- Мене переповнює радість. Ми все ближче наближаємось до здійснення нашої мрії – початку реконструкції «Аполлону». Скоро розпочнеться тендер на виконання робіт, - сказав у інтерв'ю обласному телебаченню голова громади.
А саме - буде проведено ремонт трибуни, постелять  сучасні бігові доріжки, буде велике поле зі штучним покриттям, ігрові майданчики для волейболу, баскетболу, тенісу, пляжного волейболу. Буде встановлено вуличні тренажери. В залі – замінять двері, вікна, освітлення, встановлять сучасне покриття на ігровому майданчику.

Володимир Куніцин щиро подякував керівництву облдержадміністрації за підтримку і допомогу, розповів про наше спортивне життя.
Після цього заїхали в дитячий садочок «Дзвіночок» - тут очікується завершення ремонту фасаду, облаштування ігрового майданчика зі штучним покриттям, пандусів.

Фото Володимира Лучка