Із жителями Коропської громади обговорюють проєкт майбутньої Стратегії

Дата: 01.10.2021 11:29

Фото без описуЦього тижня в Коропській громаді почалися публічні зустрічі для обговорення проєкту Стратегії розвитку.  Його сформувала група зі стратегічного планування спільно ж міжнародними експертами Програми DOBRE.

Вчора Коропський селищний голова Володимир Куніцин і начальник  відділу економіки, інвестицій та інноваційного розвитку Юлія Прохоренко обговорили проєкт Стратегії з жителями Нехаївки та Шабалинова.

У Нехаївці люди зацікавилися Програмою підтримки кооперативів, яка є одним із заходів Стратегії. Проте люди просили, щоб їх навчили, розказали й показали, як це працює.

В розмові з головою поділилися великими й малими турботами, які хвилюють.

Шлях із Нехаївки проліг у віддалені Рижки. Дорогою сюди підвезли Олену Омелечко, в.о. завідувача амбулаторії в Нехаївці. У Рижках фельдшерський пункт не працює (фельдшер пішла в декретну відпустку). Але раз на тиждень, якраз у четвер, Олена Володимирівна приймає пацієнтів. Щоразу на прийом приходять до 5 людей, її хвалять.

У Шабалинові про Стратегію говорили на галявині біля будинку народних традицій і дозвілля.

Люди просять обладнати в селі місце для поминальних обідів. Голова попросив  підібрати приміщення – допомога буде. Також треба купити в школу м'ячі для футзалу й волейболу.

Про життя села говорили довго. Дуже хвилюють шабалинівців стихійні сміттєзвалища, погана якісь газу, який возять у балонах.

Цього тижня такі зустрічі вже відбулись у Атюші й Поліському.

А сьогодні вони пройдуть у Риботині й Рождественському.

В адмінприміщеннях усіх старостинських округів до 18 жовтня будуть розміщені скриньки для зауважень, коментарів і пропозицій.  Запрошуємо поділитися вашими ідеями. Час є.

Публічні обговорення проєкту Стратегії відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська громада є партнером Програми DOBRE в Чернігівській області.