Свято людей з великим серцем -День усиновлення

Дата: 30.09.2021 20:22

Останньої вересневої днини, в день великого християнського свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії, в Україні відзначається День усиновлення.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини!

Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Це  свято  хлопчиків і дівчаток, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

Це свято родинного затишку та дитячої надії.

У Коропській громаді сьогодні привітали людей, які мають безпосереднє відношення до цієї особливої дати.

У гості запросили опікунські сім’ї: Людмилу Іванівну Радченко із Атюші, яку 5 років тому доля поєднала з дівчинкою Дариною

і Людмилу Григорівну Шкурай із Вільного, яка 15 років тому взяла під опіку племінницю Діану.

У кабінеті голови розговорилися… Кожна історія проймає до сліз та вселяє віру в безкінечне добро людського серця.

- Я її як побачила – зразу сльози хлинули, − згадала Людмила Іванівна першу зустріч зв своєю Даринкою. − Обнялись − і стали плакати. Чи це кровні душі, чи споріднені – я не знаю…

З нагоди свята опікунські сім’ї щиро привітав Коропський селищний голова Володимир Куніцин. Гостям вручили подарунки і квіти.

... Також сьогодні, тільки трохи пізніше, вітання та подаруночки отримали юні коропчани Анжела Орос і Валерій Кравченко, яких виховує прийомна мама Валентина Григорівна Орос. У цій дружній родині зростає ще одна дівчинка – Віталіна Кравченко.  У хвилини нагородження вона була в репетитора.

_______________________________

За повідомленням відділу-служби у справах дітей, 5 діток у Коропській громаді проживають у прийомних сім’ях

13 дітей перебувають під опікою

26 дітей  виховуються в ДБСТ − дитячих будинках сімейного типу.

Міцного здоров’я вам, добра і щастя, родинного тепла та любові! Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю