Дата: від до Скинути

Про зміни у системі забезпечення інсуліном та що потрібно пацієнтам, аби отримувати його безоплатно

З 1 жовтня пацієнти з діабетом можуть отримати інсуліни безоплатно або з доплатою в будь-якій аптеці, яка працює за договором з Національною службою здоров'я. Вартість інсулінів аптеці відшкодує Національна служба здоров’я України.

18:04 08.10.2021

Спартакіада школярів. Футбол

Сьогодні Сергій Іллющенко – керівник Спартакіади школярів – довго думав-гадав де проводити змагання: в спорткомплексі чи на шкільному відкритому майданчику? Разом з більшістю вчителів вибрали штучне покриття – і не прогадали.

17:26 08.10.2021

Пройшла вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!»

Сьогодні в центрі Коропа відбулися заходи інформаційно-просвітницької кампанії «Впливай на бюджет своєї громади!». Працівники фінансового відділу, відділу економіки, інвестицій та інноваційного розвитку, депутати селищної ради, представники Молодіжної ради разом з експертом Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Миколою Орловим спілкувалися з жителями громади, поширювали друковані «Бюджети для громадян» та запрошували подати пропозиції до бюджету.

16:46 06.10.2021

Поліція закликає

Скажи «НІ» злочинам проти статевої свободи та недоторканості!

12:46 06.10.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: газом забезпечені і до старту опалювального сезону готові

Компанія «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», підписала контракт з НАК «Нафтогаз України», чим забезпечила сталу закупівлю природного газу для населення і 100% готовність до опалювального сезону 2021-2022 рр. Вартість ресурсу в рамках річних тарифів залишається на рівні 7,99 грн за кубометр.

09:58 05.10.2021