Сьогодні в Нехаївці урочисто відчинила двері нова амбулаторія

Участь у визначній події в житті нашої громади, а особливо Нехаївки, взяв Коропський селищний голова Володимир Куніцин із представниками колективу, директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Сємака, староста Сергій Саводченко, працівники амбулаторії та місцеві жителі.

19:01 01.12.2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1988 році.

15:01 01.12.2021

У селі Вільне відкрили поліцейську станцію в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Першу поліцейську станцію в Коропській  громаді сьогодні відкрили Коропський селищний голова Володимир Куніцин  і начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

15:25 30.11.2021

У рамках акції «16 днів проти насильства» в Коропі пройшло вуличне інформування

Захід спільно організували та провели представниці сектору по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді, Бюро правової допомоги  та філії Державної установи «Центр пробації».

12:50 29.11.2021

Інформація про Плавучий міст

У п’ятницю ввечері при спробі вантажним автомобілем DAF 95XF перетнути дерев'яний міст через озеро Карпівка сталося руйнування частини конструктивних елементів моста.

12:26 29.11.2021

«Ми - проти насильства»

У період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія «16 днів проти насильства». В рамках проведення тематичних заходів, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Національна соціальна сервісна служба України створила  відеоролик «Ми - проти насильства»

09:08 29.11.2021

Біля меморіалів воїнам АТО волонтери висадили калину й гортензію

Акцію під символічною назвою «Врятувати від забуття» провели сьогодні в нашій громаді. Волонтери з Коропа, Вишеньок та Атюші посадили кущики калини й гортензії біля меморіалів полеглим воїнам АТО – Станіславу Ковтуну і Сергію Хурдепі.

21:02 26.11.2021

Уроки захисту від насильства

На продовження Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» завідувачка сектору по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді Оксана Нестеренко  сьогодні провела зустрічі з учнями 7-Б, 10-А та 10-Б класів Коропської школи.

16:50 26.11.2021