Дата: від до Скинути

Із робочим візитом у Коропській громаді сьогодні побував заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш

Разом з однопартійцем – головою депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігорем Вегерою – Дмитро Блауш передав телевізор для нещодавно відкритої фітнес-зали у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (придбаний за власні кошти).

21:52 25.11.2021

Шановні жителі громади! Інформуємо вас із приводу температурного режиму в Коропській школі

Заклад опалюється від центральної котельні. Начальник Коропської дільниці АТ «Облтеплокомуненерго» Олег Мельоха повідомив, що добовий ліміт на котельню становить на сьогодні 1190 м3 газу.

18:59 25.11.2021

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

08:03 25.11.2021

Профілактичні рейди громадою тривають

Сьогодні працівники сектору по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді, відділу – служби у справах дітей Коропської селищної ради та фахівець Коропського підрозділу Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС здійснили профілактичний рейд у Шабалинів, Риботин і Нехаївку.

18:34 23.11.2021

На засіданні виконавчого комітету погодили ряд програм на наступні роки

Чергове засідання виконавчого комітету пройшло 19 листопада під головуванням Коропського селищного голови Володимира Куніцина. Під час засідання члени виконкому опрацювали 51 питання. Переважно це були програми з різних галузей, а точніше – погодження цих програм перед майбутньою сесією.

17:26 23.11.2021

Електронна петиція в Коропській громаді: як покращити громаду в два кліки

Подати електронну петицію, яка б могла вирішити певні питання громадян, — це, напевно, найлегший спосіб вплинути на розвиток громади з усіх існуючих варіантів. Адже свою ідею можна подати на розгляд суспільству і місцевої ради через електронну петицію, не виходячи навіть з дому. Достатньо мати інтернет і комп’ютер або телефон. Як зробити так, щоб ваша петиція робила зміни в громаді — читайте далі.

12:19 22.11.2021