Вшанували героїв-ліквідаторів

Дата: 14.12.2022 13:17

У Коропі відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Ця дата відзначається щорічно 14 грудня – у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком атомної електростанції.

У зібранні взяли участь ліквідатори, працівники організацій і установ.

До присутніх звернувся голова Спілки чорнобильців громади Олександр Дзюбенко, та закликав щоденно пам’ятати про тих, хто врятував світ від страшної катастрофи.

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи та схилили голови у скорботному мовчанні.

Чорнобиль – це біль і трагедія, це – героїзм і самопожертва людей, які зупинили некерований атом.

Цьогоріч відзначаються 36-ті роковини від дня катастрофи планетарного масштабу, від дня, який назавжди змінив історію та долі тисяч людей.

На жаль, багатьох із тих, хто пройшов горнило атомного випробування, вже немає серед нас, дехто відійшов у вічність вже згодом, а решта ліквідаторів через передозування радіацією отримали інвалідність.

Наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії, які є прикладом хоробрості, самовідданості та високого професіоналізму.

Пам’ятаймо про тих, хто пішов у вогонь, рятуючи людство від ядерної смерті.