Коропську громаду відвідав народний депутат України

Сьогодні з робочим візитом у Коропській громаді побував народний депутат України Олександр Сова (партія "Слуга Народу" − голова підкомітету з питань митної справи Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

17:19 08.12.2021

Самоврядовців Коропської громади привітали з професійним святом

Вчора в Коропському  будинку культури відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Участь у заході взяло керівництво громади, депутати, старости й діловоди старостинських округів, працівники комунальних підприємств і апарату ради.

15:23 08.12.2021

З нагоди Дня Збройних Сил України

Представники першого відділу Новгород-Сіверського pайонного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військовий комісаріат) провели серію зустрічей із учнями шкіл громади.

18:15 06.12.2021

У День Збройних Сил вклонилися рідним наших полеглих захисників

Із нагоди 30-річниці створення Збройних Сил України представники центру комплектування та соціальної підтримки (раніше −  військовий комісаріат) і апарату Коропської селищної ради відвідали родини учасників антитерористичної операції, які віддали життя за Україну.

15:55 06.12.2021

У Коропській громаді вручили відзнаки волонтерам

Грудень – місяць із особливою атмосферою та настроєм. Він сповнений святковими датами, що несуть радість, здійснення мрій, добро… Одне з таких свят − Міжнародний День волонтера − відзначається у всьому світі 5 грудня.  У Коропській громаді не змогли оминути це свято, а скористалися такою чудовою нагодою і віддячили людям, які присвячують частинку свого серця і душі  безкорисному служінню суспільству.

14:43 06.12.2021

Дорогі земляки!

6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України. Це свято мужніх і сильних військових, які служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Для цих людей служба в лавах української армії − не просто професія, це  найвища честь і покликання.

09:02 06.12.2021

5 грудня - Міжнародний День волонтера

У перекладі з англійської мови слово «волонтер» означає «добровільний помічник». Це люди, які безоплатно працюють там, де потрібна їхня допомога.

08:20 05.12.2021

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не можуть повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

18:51 03.12.2021