Дата: від до Скинути

Відремонтували дах  Шабалинівського будинку народних традицій та дозвілля, який постраждав від сили стихії

Непросту роботу виконали працівники  комунального підприємтва  «Благоустрій-сервіс» та відділу культури і туризму – начальник і робітник із комплексного обслуговування і ремонту будинків.

17:06 17.01.2022

Соціальні послуги: для кого вони і як їх можна отримати?

Це буде корисно для всіх: UNISEF за проєктом «Спільно» створив анімаційні ролики, які простою мовою пояснюють, що таке соціальні послуги, для кого і куди за ними звертатись, які існують міфи навколо соціальних послуг, хто і як має повідомляти про випадки насильства над дітьми чи недбалого ставлення до них.

15:37 17.01.2022

У Коропі пройшло дитяче Різдвяне свято

Родинне різдвяне свято для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами та дітей учасників АТО/ООС пройшло сьогодні в Коропському будинку культури.

18:13 13.01.2022

З Різдвом Христовим!

У це світле свято щиро бажаємо в кожен дім миру і спокою, добра, достатку і любові, щастя і душевної рівноваги!

13:01 07.01.2022

У Коропі на Центральній площі пройшло родинне свято зустрічі Нового року

Радість і усмішки, широченний хоровод довкола ялинки, Дід Мороз та Снігуронька, веселі казкові герої, конкурси й розваги, танці й пісні, святкова фотозона, теплі вітання від голови громади Володимира Куніцина, подарунки для всіх дітей  − ось таким він був, перший день 2022 року!

17:08 01.01.2022