Місяць цифрової грамотності

До 30 листопада 2021 року в Україні триватиме масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності». Ініціатива реалізується проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія.Цифрова освіта» – національною платформою з цифрової грамотності.

18:41 09.11.2021

Спланували ремонт гаража для нового пожежного авто

Сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин зустрівся із Андрієм Анікієнком, начальником Новгород-Сіверського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області.

15:40 09.11.2021

Сьогодні в  Коропі побував новий керівник ПРАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499» Віталій Креденсир

Коропський селищний голова Володимир Куніцин провів із ним робочу зустріч на території автостанції, яка підпорядковується цьому підприємству.

15:34 09.11.2021

Шановні працівники соціальної сфери Коропської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й тепла. Дякуємо вам за те, що ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

08:05 07.11.2021